Zavjetovanje u bratstvima OFS-a Imotski i Zmijavci

U četvrtak 8. prosinca, na svetkovinu Bezgrješnog začeća Blažene Djevice Marije, na večernjoj misi u 18 sati u crkvi sv. Franje u Imotskom bilo je zavjetovanje u mjesnim bratstvima OFS-a Imotski i Zmijavci. Euharistijsko je slavlje predvodio fra Kristian Stipanović, imotski gvardijan, uz koncelebraciju fra Frane Lace, župnika Zmijavaca, i fra Rafaela Begića.
Nakon homilije pred ministrom imotskog bratstva Angelom Koštro trajne zavjete dali su Tomislav Kvesić – Toša i Antonija Milas, a zavjete na godinu dana dali su Nediljko Gudelj i Lidija Peko-Lončar. Svjedoci su bili Jasna Šabić i Dragutin Koštro.
U zmijavačkom bratstvu pred ministrom Jasnom Šabić trajne zavjete dala je Marija Gudelj. Svjedoci su bili Angela i Dragutin Koštro.
Nakon mise slavlje je nastavljenom druženjem u samostanskoj dvorani.